Aliancia za rodinu vyzýva občanov na tichú demonštráciu pred NR SR

Aliancia za rodinu vyzýva na petíciu a tichú demonštráciu pred parlamentom  NR SR v Bratislave, ktorá sa má konať dnes (22.05.2018) od 17:00 do 17.30 hod.

Vo výzve sa píše:

„Milí priatelia, Slovensko od zavedenia umelých potratov zabilo jeden milión tristošesťdesiattisíc detí. Všetky tieto deti nám dnes chýbajú. Chýba nám ich láska, ich nádej aj ich sila. Štát, ktorý nebráni najslabších a nevinných stráca oprávnenie a zmysel svojej existencie. Toto sa deje u nás roky. Roky sa tvárime, že môžeme budovať dom od strechy, nie od základov. Bez úcty k životu niet ďalších práv.

Dnes je v NR SR predložený návrh zákona. Bez ohľadu na osoby zákon je dobrý a jednoznačne zlepšuje situáciu potratov a môže zachrániť tisícky nevinných životov. Viac sa dozviete v blogu na Postoji. V druhom blogu bol návrh podrobený  skúmaniu aj ohľadom  námietok genetickej eugeniky.

Diskusiu však naši oponenti odvádzajú preč od podstaty, ktorou je záchrana životov. Nevidíme žiadny  dôvod, pre ktorý by sa dalo ospravedlniť nezabránenie alebo napomáhanie tak ohavnému zlu.

Čo môžeme urobiť?

  • Nevieme, kedy sa bude hlasovať, preto už dnes o 17:00 do 17:30 hod. pred parlamentom v Bratislave organizujeme úplne tichú demonštráciu: Nemý výkrik. Budeme len ticho stáť s detskými topánočkami pred sebou alebo so sviečkou pár minút, koľko kto môže. Chceme tým vrátiť diskusiu späť k nevinným deťom, o ktoré ide. 
  • Pripravili sme tiež petíciu Národnej rade SR a poslancom NR SR, aby si uvedomili svoju zodpovednosť. Prosíme Vás vyzvite poslancov spolu s nami k ochrane života!
  • Ak máte možnosť osloviť svojich poslancov, prosím oslovte ich.“

Foto zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/aliancia-za-rodinu-prezident-zavadza/1238556