Verejné zhromaždenie občanov 13. 4. 2018 o 17.00 na Hviezdoslavovom námestí – MY SME TU DOMA!

Združenie občanov Vlastenecká iniciatíva Slovenska  zvoláva na piatok 13.4. o 17.00 hodine verejné zhromaždenie občanov pod názvom My sme tu doma“.

Tentoraz sa nebude konať pred Prezidentským palácom na Hodžovom námestí v Bratislave, ale na Hviezdoslavovom námestí.

Na zhromaždení sa bude hovoriť o súčasnej situácii na Slovensku. Bude sa hovoriť o obrane demokracie, keď si moc na Slovensku chce privlastniť malá menšina. Bude sa hovoriť o tom, čo treba robiť, aby sa Slovensko ochránilo pred slovenským „Majdanom“.

Slovenskí vlastenci príďte v piatok do Bratislavy na Hviezdoslavovo námestie!

Cieľom tohto zhromaždenia všetkých vlastencov je verejne  vyzvať občanov Slovenska, aby nedovolili opozícii majdanizovať náš štát!  Presne s týmto zámerom sa už v marci na našu verejnosť obrátil hlavný organizátor tohto protestného zhromaždenia predstaviteľ Platformy poslancov NR SR za slušnú politiku Peter Marček.   Verejne sa pri tom dištancoval od „príživníckeho hyenizmu na tragédii vraždy novinára a podnecovania opozície na „Víťazný marec 2018“ či „Víťazný apríl 2018…“ – čiže na akýsi bratislavský „Majdan“ podľa sorosovského manuálu farebných revolúcií.

Ako vidíte, toto už nie je o nejakých žabomyších sporoch, toto je aj o odmietnutí zasahovania do našich vnútroštátnych pomerov zo zahraničia, na čo sú hodne využívaní janičiari zo Slovenska.

Kto nesúhlasí s týmito ich špinavosťami, príďte podporiť vyjadrenie nášho demokratického postoja aj na toto už druhé protestné zhromaždenie v piatok 13. 4. 2018 o 17.00 hod. na Hviezdoslavovo námestie do Bratislavy. 

Nech je všetkým jasné, že nám ide omnoho viac ako opozícii. Ide nám nielen o objektívne vyšetrenie vraždy novinára a jeho priateľky, ale zároveň nám ide aj o vyjadrenie postoja doposiaľ mlčiacej väčšiny, ktorá je zásadne proti destabilizácii ústavného poriadku SR. Lebo – My sme tu doma!

(dam, foto: Spoločne za Slovensko)