Kotleba mal pozitívny test na Covid-19. „Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde“ komentuje

Marian Kotleba mal pozitívny test na Covid-19, informoval o tom na Facebooku.

Marian Kotleba v sobotu 17. októbra 2020 oznámil, že je v karanténe, pretože bol v kontakte s pozitívne testovaným. Vyslovil vtedy tiež prianie, aby mu test vyšiel pozitívne, „aby potom mohlo celé Slovensko uvidieť, či pravidlá o karanténe a teste budú platiť pre všetkých rovnako, alebo či poslanci vládnej väčšiny, sudkyňa, prokurátor a novinári búdu mať zas nejakú výnimku.“

Prianie sa Kotlebovi splnilo. Dnes – 22. 10. 2020 – oznámil, že výsledok testu bol pozitívny.

„Priatelia, takže včera som bol na teste a dnes prišiel výsledok. POZITÍVNY!“ napísal.

Kotleba tiež napísal, že sa určite nakazili na „gestapáckom súde v pondelok“, aj že už písal predsedovi NR SR Kollárovi.

„1. Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde v pondelok 12. októbra. Nikto z nás pred súdom chorý nebol. A po súde advokáti, aj kolegovia poslanci, aj ja. Darmo som sudkyni vravel, že mi stúpa teplota. Darmo advokáti upozorňovali, že porušuje opatrenie predsedu súdu. Objednávku bolo treba splniť za každú cenu! Budú ju stíhať za všeobecné ohrozenie???

2. Keďže po súde som spolu s kolegami poslancami bol dva dni v parlamente, tak teraz, keď mám pozitívny test, by mal ísť celý parlament do 10-dňovej karantény. Pôjde? Alebo zas sme na Slovensku rovní a rovnejší? Ľudia maximálne po 6tich, ale 150 poslancov v parlamente nie je problém. Fakt som zvedavý.

3. Kollárovi som už písal.“ informoval Kotleba na svojom Facebooku.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. OK Dozvedieť sa viac