Kotleba sa rozohnil na protivládnom proteste: Vaše eurá za odškodnenie účinkov vakcín si strčte do análu!

Dnes sa vo viacerých mestách protestuje proti vláde Igora Matoviča. Bratislavský protest osobne podporili aj lídri ĽS Naše Slovensko.

„Posledný tohtoročný protest“, ako sa píše na pozvánke k protestu, však nebol ani zďaleka taký početný, ako ten 17. novembra 2020. Zúčastnilo sa ho niekoľko stoviek ľudí.

S prejavmi vystúpili bývalý poslanec NR SR Peter Marček, za športovcov prezident fanklubu Slovanista Miroslav Kantner, krajská predsedníčka SNS v Bratislave Dagmar Kramplová, europoslanec Milan Uhrík a poslanci NR SR za ĽS Naše Slovensko Milan Mazurek a Marian Kotleba.

Práve posledný menovaný sa na proteste poriadne rozohnil. Obzvlášť pri téme očkovania proti ochoreniu Covid-19.

„Zo všetkých síl sa snažte zabrániť tomu, aby vašim deťom alebo vnúčatám pichli ten jed nazývaný vakcína. Robte zo všetkých síl všetko, čo môžete, aby ste o tom, že tá vakcína je pripravený projekt, povedali čo najviac ľuďom vo vašom okolí. Pretože keď raz tú injekciu do vášho dieťaťa alebo vnúčika pichnú, už to nikdy z neho nedá nikto von, už sa to nikdy nebude dať vziať späť a tie prípady detí ochrnutých po očkovaní, zničených po očkovaní, tie sú tak varujúce, že keď vidíme ako silou mocou sa nám snažia natlačiť tú vakcínu, tak sa musíme automaticky pýtať: čo je za tým? Čo je za tým, že zrazu im tak záleží na našom zdraví, ale nechávajú tisícky ľudí umierať na rakovinu, nechávajú tisícky ľudí ročne umierať na choroby, ktoré by sa inak vyliečiť dali? Ale zrazu chcú naše dobro, „dajte si vakcínu“…

Veľký prst! Veľký pozor si na to dávajme! A keď máte v rodine tých, čo nad tým uvažujú, veľmi jasne a nahlas im povedzte: počkáme, kým si to najskôr pichne Igorko!“ rečnil Kotleba na margo očkovanie proti Covid-19.

„Oni nám na jednej strane povedia, že „nemáte sa čoho báť, dajte si tú vakcínku, ide o vaše zdravie“, a na druhej strane povedia „no, keď sa niečo stane, tak vám dáme nejaký fond na odškodnenie obetí“.

A ja sa pýtam: koľko peňazí? Koľko eur má hodnotu zdravie vášho dieťaťa? Za koľko peňazí by ste predali svoje vnúčatá? My nie sme oni! My nie sme oni, aby sme ľudí hodnotili cez peniaze! My si svoje deti a vnukov nedáme a vy si vaše eurá strčte do análu!“ rozohnil sa Kotleba za hlasného potlesku demonštrantov.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. OK Dozvedieť sa viac