Bratislava má šancu mať primátora, ktorý miluje Slovensko

Roman Ruhig je človek, ktorý dlhodobo obhajuje zachovanie zvrchovanosti Slovenska. V septembri 2018 vstúpil do zápasu o post primátora nášho Hlavného mesta Bratislavy s neoliberálmi.

Romana Ruhiga podporuje  v komunálnych voľbách 2018 na post primátora, strana Stana Pánisa – Slovenská národná jednota- strana vlastencov.

Tento súboj bude veľmi zaujímavý. Jeden vlastenec proti piatim nasadeným neoliberálnym kandidátom, za ktorými stoja mimovládne organizácie, liberálne – opozičné strany a silné developerské skupiny ako sú PENTA a J&T, ktoré vlastnia aj hlavný mediálny prúd – mainstream.

Vlastenecký kandidát nemá strach a získava medzi Bratislavčanmi  popularitu. Pre R. Ruhiga vlastnectvo k  Slovensku je cnosť.

Redaktor z bratislavských novín sa ho opýtal.  TU!

Prezentujete sa ako hrdý Slovák, dnes sa takáto prezentácia spája s extrémistickými skupinami. Neobávate sa, že vám to v predvolebnom boji v Bratislave skôr uškodí?“

Roman Ruhig pohotovo odpovedal.

Vlastenectvo človeka k svojej vlasti, k svojmu štátu, k svojmu mestu, k svojej krajine nemôže nikomu ublížiť. Tak ako každý by mal byť hrdý na svojich rodičov a na svoje deti, tak by mal byť aj hrdý na svoju vlasť. Samozrejme, že dnešná  spoločnosť má kŕče v rámci  globalizačných snáh  ak počuje niekoho, že miluje svoju vlasť  a takýchto ľudí považuje za extrém. Ak vlastenectvo je brané za extrémizmus, potom  je si treba položiť inak otázku. Je v rámci globalizácie v poriadku, že Slovensko stratilo vlastnú potravinovú sebestačnosť  a dnes nám  na Slovensko  dovážajú potraviny druhej kategórie?  Je Slovák horší, ako iný žijúci Európan v západnej časti Európy?

Viac sa dočítate o programe pre Bratislavy TU –  www.ruhigroman.sk