Dara Rolins: Som rada, že som žena, veď ženy sú inšpiratívne

Dara Rolins: Som rada, že som žena, veď ženy sú inšpiratívne

Z Darinky Rolincovej, ktorá spievala o princeznej Arabele či Zvonkoch šťastia, vyrástla dáma, ktorá si hovorí Dara Rolins. Okrem nového videoklipu k piesni Miesta, druhou novinkou je kampaň, ktorej sa stala tvárou, je pre ženy a o ženách a vypukne 8. marca pod názvom #fandíme ženám…

Ako sa cítite v tomto období?

Fantasticky, nedávno som sa vrátila z dovolenky pri mori, kde ma slniečko obdarovalo krásnou, priam čokoládovou farbou, bolo to úžasné aj napriek prvotným problémom. Z letiska ma najprv vrátili, nakoľko mojej dcére Lole končila platnosť cestovného dokladu práve v čase, keď sme ešte mali byť na Bali, ale veľmi rýchlo sme všetko vybavili a odleteli. Teraz som tu a je mi dobre na tele a na duši. A mám nový videoklip pre všetkých zamilovaných.

Dara Rolins – Miesta:

https://www.youtube.com/watch?v=5VvGPhSn-iQ

Už ste boli tvárou kozmetických produktov a kampaní, rovnako teraz si vás kozmetická firma vybrala, aby ste však prezentovali niečo celkom iné než skrášľovací produkt…

Som veľmi šťastná, že som bola na túto kampaň oslovená, pretože je pre nás a o nás – o ženách. Projekt má veľmi hlbokú a mne blízku myšlienku, sama som pyšná, že som žena, mám ženy všeobecne rada. Tento projekt vstúpil do môjho života v pravom čase, samotné spojenie „fandíme ženám“ je mi blízke, sama ženám fandím. Ak ma oslovili, aby som sa stala tvárou tejto myšlienky, je to pre mňa nielen pocta, ale aj fakt, že niečo je v poriadku.

Kedykoľvek a kdekoľvek vystupujete, muži sú z vás ako sa hovorí „hotoví“, ponúkate perfektný výzor, skvelé pesničky a dobrú náladu.  Ženy vám fandia, komu fandíte vy?

Jednoznačne  fandím aj ja ženám, preto je to kruh, kde si vysielame vzájomný obdiv, sympatie, tie ženy cítia, že z mojej strany to nie je póza. Všetky vykalkulované ťahy sú na krátke trate, ľudia nie sú hlúpi a veľmi rýchlo odhalia, kto to s nimi myslí naozaj úprimne. K ľuďom a špeciálne k ženám som  úprimná, na svojom blogu napíšem verejne aj o veciach, ktoré ma bolia, trápia, ktoré mi chýbajú, či spôsobujú smútok. Rovnako sa dokážem podeliť aj o svoje šťastné momenty a v tomto je kúzlo nášho vzájomného obdivu s mnohými ženami.

Čo o mne vieš – 2016

https://www.youtube.com/watch?v=j4BSOLMFYng

Celá kampaň vypukne 8. marca, kedy sa oslavuje Medzinárodný deň žien okrem označenia #fandíme ženám, by sme mali označiť meno ženy, ktorá je  inšpirujúca. Už viete koho označíte?

Najinšpiratívnejšia je pre mňa moja dcéra Lola, ktorá má pomaly rovnako dlhé nohy ako ja, ale našťastie, nemá a verím, že ešte dlho nebude mať profily na sociálnych sieťach. Okrem toho, je to skôr žieňa, takže ju neoznačím. Keďže nie je podmienka, že to musí byť len jedna žena, určite označím viac a bude medzi nimi rozhodne moja sestra. Potom Dominika Cibulková alebo herečka Zuzka Šebová, ktoré sú úžasne ľudské, napriek tom, že sú pod neustálym tlakom, slávne a populárne.

(olv)

Foto:  Anna Olvecká pre NN