Globálny superštát – realita či konšpirácia? (1. časť)

Zahraničné mimovládne organizácie, ako je napríklad Nadácia otvorenej spoločnosti na Slovensku, vytvárajú politický vplyv prostredníctvom infiltrovania určitých skupín ľudí do politických strán a títo v slovenskom parlamente rozhodujú o osude Slovenska. Prijímajú rozhodnutia, ktoré Slovensko vedie k úpadku a k poslušnosti zahraničným mocnostiam, vrátane zapájania Slovenska do globalizačných snáh ovládnutia ekonomicko-hospodárskeho priestoru pre určitú skupinu nadľudí, ktorí sa snažia vytvoriť nový svet – globálny superštát. 

Pre tieto účely slúži Európska únia  a pre celosvetovú politiku OSN a NATO. Snahou týchto organizácii je odnárodňovať jednotlivé národné štáty a dospieť k superštátu pod nadvládou ekonomicky mocných oligarchov zoradených v pyramíde sionistov, alebo sa im hovorí aj ilumináti. Všeobecne sa traduje, že predpovedať budúcnosť ľudstva v horizonte niekoľkých desaťročí alebo dokonca storočí bolo a je vždy problematické… Avšak nie pre “mudrcov Sionu”, ktorí pomocou astrológie a kabaly dokážu majstrovsky načasovať a urýchliť svetový vývoj, alebo ho podľa potreby zabrzdiť.

Ako s tým súvisí Slovensko

Prišla presne načasovaná nežná revolúcia 1989 s trieštením síl z 15 miliónového štátu na dva menšie. Rok 1993 priniesol vznik Slovenskej republiky a Českej republiky. Tu sa pomýlili a Budajka, Havlistov a ostatných prevalcoval Mečiar – VPN sa rozplynula. Slovensko sa ocitlo v kliešťoch a média doma i v zahraničí sa snažili vytvoriť v ľuďoch pocit uzavretej spoločnosti, údajne bez demokracie v rámci Slovenska. V občanoch SR sa vytváral  pocit izolácie. Nový plán na rozdelenie názorov občanov prišiel teda zjavne cez média.

Slovensko je izolované a nechcú nás v medzinárodných štruktúrach zaznievalo často v mainstreame. Roku 1998 sa vytvoril mediálny vplyv na ľudí pod heslom „ Neberte nám Markízu“, tesne pred parlamentnými voľbami. Už v tom čase boli pripravované nové tváre na rozpredaj strategických slovenských podnikov a vtiahnutie Slovenská do medzinárodných štruktúr EÚ a NATO. Roku 2004 sa stávame členmi EÚ a NATO. V jednom prípade s referendom o vstupe do EÚ, ktoré nezvyčajným spôsobom trvalo dva dni. V druhom prípade o nás bez nás občanov, vstup do NATO bez celospoločenského referenda.

Dzurindovci vedeli, že referendum o vstupe do NATO by nebolo úspešné, nakoľko Slováci mali zlé skúsenosti z minulého režimu, keď sme boli členmi Varšavskej zmluvy a v roku 1968 nás obsadzovali vojská Varšavskej zmluvy proti snahe o demokratizáciu našej spoločnosti. Opäť sme upadli do tvrdého totalitného socialistického zriadenia. Dnes sme v NATO a vďaka politickým lídrom vo vláde a parlamente začíname budovať vojenské základne pre cudzineckú armádu pod velením USA. Dôvodom má byť mediálny tlak s divadelným predstavením vytvoriť strach v občanoch, že nás môžu opäť obsadiť Rusi. Tu však treba povedať, že od roku 1990 do roku 2004, teda 14 rokov tu nebola žiadna cudzinecká armáda a nikto Slovensko vojensky neohrozoval.

Po vstupe do  globalizačných štruktúr ako keby nebolo dosť odnárodňovania, rýchlo sa pripravuje miešanie národov a začína sa v EÚ podporovať prisťahovalectvo nekresťanských kultúr. Male štáty strednej Európy a ich občania sa búria proti vlne plánovanej imigrácie a odmietajú kvóty na ich prerozdeľovanie do ekonomicky slabších štátov EÚ. Prerozdeľovanie prichádzajúcich ekonomických migrantov navrhla Európska komisia. Okamžite nastupuje  mainstream a z odporcov sa vytvára extrémistická skupina obyvateľstva. Tento rozvrat pomáha, aby sa k moci pripojili Sorosovi kamaráti zo strany MOST-HÍD, ktorí do volieb 2016 hrali hru v opozícii, kde sú sorosovci už dlhodobo infiltrovaní.

George Soros je na Slovensku zrejme najznámejším svetovým finančníkom. Hackeri z DC Leaks zverejnili viac než 2 500 e-mailov z neziskových organizácií, ktoré sponzoruje americký miliardár George Soros, z čoho vyplynulo, že Soros míňa milióny na ovplyvňovanie politiky EÚ, rodovej ideológie, imigrácie, Ukrajinskej chunty a podobne. Známemu miliardárovi z hľadáčika neuniklo ani Slovensko. Financuje tu totiž trollov, rôzne stránky, združenia vrátane politikov, ktoré majú za úlohu zosmiešniť a dehonestovať oponentov, ktorí sú proti liberalizmu, novodobým hodnotám tzv. demokracie, novým ľudským právam či imigračnej politike EÚ. Séria uniknutých dokumentov Sorosových Nadácií otvorenej spoločnosti odhalila prácu mimovládok, najmä čo sa týka boja proti tomu, čo oni nazývajú “xenofóbne strany” v Európe…

Foto zdroj:http://www.investmentu.com/article/detail/48266/what-you-can-learn-from-george-soros-500-million-mistake

(rur)