Katalin Tara o Slovanoch – 2. časť

Katalin Tara o Slovanoch – 2. časť

My Slovania máme jednu zvláštnu vlastnosť – sme náchylní sa správne rozhodovať. Máme to v DNA. Keby som sa mýlila, dávno by sme ako národ neexistovali. Často lavírujeme medzi správnosťou a pokušením – to je pravda (samotný dnešný pomýlený život Slovanov na západ od Ruska je toho najlepším príkladom). Alebo sa necháme na kadečo hlúpe zlákať, ale nakoniec sa obvykle rozhodneme správne.

Je to zároveň podstata receptu, ako jednotlivé skupiny veľkého národa Slovanov dokázali spolu prežiť tisíce rokov.

Predstavte si (hypoteticky), že ste vojenskí stratégovia a máte za úlohu Slovanov v Európe zničiť, pretože ste nadutí, zlovestní a povýšeneckí, ako sú napríklad dnešní potomkovia starých Anglosasov, Germánov, alebo rozťažní a chamtiví – s pocitom nadradenosti, ako napríklad potomkovia starých Rimanov.

Ako by ste sa správali? Čo by ste vymysleli? Týmto ľuďom totiž v Európe skutočne prekážame, závidia nám všetko, čím nás Boh obdaril viac ako ich, a keby sme dnes nepracovali v ich fabrikách (Volkswagen, Enel a p.) ako otroci a oni by nevlastnili polovičku Slovenska, až potom by sme pocítili na vlastnej koži, čo si o nás myslia v skutočnosti.

Nakoniec Hitler a Mussolini boli najlepším historickým príkladom toho, čo si títo ľudia o nás, európskych Slovanoch myslia a len dodávam, že Hitler prežíva v ľuďoch ako sú napríklad Martin Schulz, alebo Angela Merkelová dodnes. Zmenili iba spôsob, ako fašizmus aplikovať do praxe, keďže Hitlerovou psychopatickosťou by dnes nikoho nezmanipulovali.

Dostávame sa teda ku koreňom niektorých názorov, napríklad  na to, prečo je Európska únia pre Slovanov – a nielen pre nás, spolkom pripravovanej smrti národov a treba ju okamžite zastaviť. Angličania to pochopili ako prví, preto sa uskutočnil BRexit. Na rade je možno FRexit.

Slováci ako ja, ktorí žijú vo svete, si možno viac uvedomujú, prečo sú Slovania pre svoje okolie nebezpeční. Napíšem jednoduchý príklad zo života. Keď prídete hocikde do Ameriky a ľudia vo vašom okolí zistia, že Slovan sa vo svete dohovorí bežne tromi-štyrmi – tí zdatnejší šiestimi-siedmimi jazykmi, tak sú šokovaní! Doslova paralizovaní! Bežný Američan ovláda totiž iba jeden, obvykle materinský jazyk a keď vie dva, tak sa považuje za “poloboha” na zemi. Rovnako nás však vníma napríklad Angličan, Nemec, či Talian, ktorý sa tiež v živote viac, ako jeden jazyk okrem materinského, nenaučil.

Naša slovanská životaschopnosť, s ktorou sa vo svete dokážeme uplatniť, teda ľudí prekvapuje, zároveň sa nás však ľudia boja! A toto je moment, prečo sa stávame pre národy globálnou hrozbou! Sme totiž oveľa životaschopnejší, ako ostatné národy, čo je v kontexte americkej, anglickej či nemeckej bigotnej nadradenosti obrovský problém…

 

Foto zdroj: http://kauno.diena.lt/naujienos/pasaulis/ekonomika-ir-politika/merkel-partija-islaike-pirmaji-savo-populiarumo-isbandyma-804193