Katalin Tara o Slovanoch – 3. časť

Katalin Tara o Slovanoch – 3. časť

Slovanské rekviem, alebo ako ďalej

Vo svete nadradených išlo vždy najviac o peniaze. Vo svete Slovanov išlo vždy viac o všeobecnú ľudskosť, a to je z pohľadu našich rivalov náš ďaľší veľký problém. Túto “maličkosť,” ktorú sme dostali do vienka od starých Slovanov a ktorú si ľudia na Slovensku bežne ani neuvedomujú, nám závidí celý svet, pretože tak, ako je pre vás bežná, tak je pre ľudí ako sú napríklad Nemci či Angličania, absolútne nepolapiteľná!

Jedna kauza zo života

Slovenský mastenec v Gemerskej Polhore

Každý, kto túto kauzu jedným očkom sleduje vie, že ide iba o to, kto toto jedinečné, najväčšie, takmer nedotknuté ložisko vo svete ovládne. Len na okraj spomeniem, že kauza je taká obrovská – keďže ide o bilióny a bilióny dolárov zisku, že keď sa to v slovenskej spoločnosti naplno prevalí, tak Gorilu, Váhostav a Bašternáka, začneme považovať za “drobné kauzičky!” Financie, čo Slovensko stráca odovzdaním ťažby slovenského mastenca do rúk západu, by totiž zabezpečili ekonomickú stabilitu minimálne trom ďalším generáciám našich detí!

Našim rivalom ide teda o zisky a nadvládu. Preto napríklad Američania, “naliali” ešte v čase Mečiara, ktorý sa vraj odovzdávaniu Slovenska do rúk cudzincom bránil, obrovské peniaze do mimovládnych organizácií, ktoré svojich spojencov buď objavili (Dzurina, Mikloš, ), alebo vychovali (Iveta Radičová, Zuzana Wienk, Jana Žitňanská, Martin Šimečka a iní).

Výsledky sú známe. Široká privatizácia strategických podnikov za rozprávkovo nízke ceny.

Príklad pre lepší obraz. US Steel Košice Dzurinda predal za 60 miliónov  amerických dolárov. Investor investoval v Košiciach minimum (fabrika mala zariadenia na výrobu ešte z čias komunizmu) a dnes, po sedemnástich rokoch, tú istú fabriku predáva komukoľvek za viac ako jeden a pol miliardy USD!

To nás však iba dobieha pochybná minulosť. Aktuálne máme iné a oveľa vážnejšie problémy!

Západniarske podvody Slovania už prekukli v celej východnej Európe a začínajú sa prebúdzať. Jednoduché prebudenie to však nebude. Spomínam na Srbsko, ktoré západ “popravil” za neposlušnosť rovnako, ako niekedy americkí otrokári popravovali otrokov, ktorí si dovolili slobodne sa rozhodovať.

Prišiel čas, o ktorom som písala v úvode. Národy Slovanov zaviedol západ na “ekonomické popravisko,” ohrozuje nás tým na živote a my sa stávame krvilačnými šelmami! A to je pre západ skutočne vážny problém, pretože ak sa západná Európa s časťou americkej oligarchie v Európe niekoho skutočne bojí, potom sú to rozzúrení Slovania.

Problémy však predpokladali – ako každý zločinec, preto likvidácia slovanských národov, je oveľa aktuálnejšia, ako bola kedy pred tým. A práve na to majú dnes opäť poslúžiť dve veci. Európska únia – ktorá nás drží na uzde, a mimovládne, zahraničím podporované treťosektorové organizácie, ktoré sú v slovanských členských krajinách EÚ dlhodobo etablované a vychovali si za dvadsaťpäť rokov vlastnú generáciu podporovateľov, o ktorých som sa zmienila vyššie.

Foto zdroj:https://ekonomika.sme.sk/c/6620200/eichler-po-12-rokoch-podnikova-kultura-vsz-bola-kradnut.html

(Dokončenie nabudúce)