Motorkári zamieria na Šíravu

Motorkári zamieria na Šíravu

Motorkári zo Slovenska, okolitých krajín, ale i zo vzdialenejších kútov Európy sa už šestnásty raz stretnú na Zemplínskej Šírave na svojom Motozraze Sveta motocyklov. Podujatie sa uskutoční od štvrtka 17. augusta do nedele 20. augusta.

Účastníci zrazu sa nebudú zabávať len v rekreačnom stredisku Hôrka, ale podniknú aj na „spanilé jazdy“. Prvá je naplánovaná na štvrtok – nočná jazda do obce Krčava. V piatok popoludní vyrazia motorkári na tradičnú jazdu na Námestie slobody. „Spanilá jazda“ stoviek motorkárov okolo Zemplínskej Šíravy obcami Kaluža, Klokočov, Kusín, Jovsa a ďalšími bude tohtoročným vyvrcholením podujatia.

Dôležitou súčasťou programu je veľké množstvo koncertov, ktoré sa začnú už vo štvrtok večer – po polnoci bude hrať Rammstein revival band SK, ktorá hrá výber toho najlepšieho od nemeckej legendárnej skupiny. Nováčikom na festivale, ale nie na slovenskej scéne bude aj Karpina, úplne prvý koncert bude mať kapela Jozefkoveone už o ôsmej večer. V piatok bude hrať Boj Jovi rev., maďarská revivalová AB/CD s hitmi od AC/DC, česká legenda Arakain a napokon poľská skupina Rosarian. Hudobným vyvrcholením Motozrazu Sveta motocyklov je sobotňajší večerný program, v ktorom zahrá Kabát rev., ako aj skvelý POLEMIC.

Foto zdroj:http://nasenovinky.sk/article/5133/v-gabcikove-je-rusno-kona-sa-tam-medzinarodny-zraz-motorkarov

(iri)