Plejáda známych českých hercov v predstavení Pánska šatňa

Šestica známych českých hercov (Jiří Lábus, Martin Dejdar – réžia – Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš, Petr Hojer) pootvoria dvere do zákulisia Pánskej šatne. Pozvú vás na miesto, kde sa varí alchýmia divadla, kde sa pečú zákulisné ťahy, a v ktorom to len tak šuští dôvernými informáciami, ktoré by sa vôbec nemali dostať medzi divákov. Divadelná komédia Panská šatňa bude 15. marca 2017 o 19. hodine v bratislavskom MMC.

Improvizácia je herecký majsterštich. Kto sa bojí vstúpiť na jej územie, nech radšej zostane pevne prikovaný scénarom. Sexteto českých hercov sa odhodlalo ísť s kožou na trh. V podaní Jiřího Lábusa, Pavla Nového, Jana Jiráňa, Martina Janouša Petra Hojera a Martina Dejdara, ktorý sa sám chopil aj réžie predstavenia Panská šatňa.

V tejto hre čaká na publikum séria vtipných historiek zo života, všetky okorenené chytľavými pesničkami, interakciou s divákmi a množstvom ďalších prekvapivých okamihov. Veď niektorí z hercov spolu hrajú už desiatky rokov a prežili spolu veľkú časť umeleckého života. Toto všetko sa odráža na vzájomných „prihrávkach i nekompromisných smečoch.“

Divadelná komédia Panská šatňa – to sú herecké etudy, salvy smiechu a možno aj pusa pre vyvolenú z radov divákov od Jiřího Lábusa. Predstavenie pôvodne vzniklo pre pražské Studio Ypsilon. Jeho úspech priviedol hercov k nápadu, aby s ním kočovali aj po ďalších divadlách a kluboch. Bratislavský MMC sa  15. marca premení z hudobného klubu na divadelné šapitó.

(olv)

Foto zdroj: archív Martina Dejdara