Slováci zobuďte sa, vstaňte, vstaňte a začnite bojovať za svoje práva…

V pondelok (21.05.2018) v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí sa konalo občianske verejné zhromaždenie pod názvom „MY SME TU DOMA“. Zvolávateľom bola vlastenecká iniciatíva s poslancom NR SR Petrom Marčekom.

Účelom verejného zhromaždenia je  informovať  spoluobčanov o tom čo nepíše a nevysiela mainstream a ani verejnoprávne média.

Peter Marček poslanec NR SR povedal: „Nechceme nechať svojim pokoleniam Slovensko v takom stave, ako sa dnes nachádza. Slovensko je ohrozené pre migráciu, ktorá má iné zvyky.“

Rafael Rafaj  povedal:  „Ja a  ostatní chcú,  aby politici niečo spravili pre Slovensko a nie čakali na dotácie. Taktiež dodal, že tretí sektor zo zahraničia nás ohrozuje pre ideu otvorenej spoločnosti“.

Peter Lipták (lekár) povedal:  „Vystavili sme účet prezidentovi Andrejovi Kiskovi a preto sa už neodváži kandidovať. Musíme spolupracovať viac s V4 a brať si vlastenecký príklad z Maďarska. Vyzval vlastencov a všetkých dobrých ľudí,  aby sa spojili ak chcem uchrániť našu krajinu.“

Roman Ruhig vyzval Slovákov, aby vstali a hájili si svoje práva.

V ďalšom priebehu akcie vystúpili študent teológie Jozef Smatana,  a aktivisti Peter Socha, Ján Kopas a Dáša Tonková. Moderátorom mítingu bol známy slovenský moderátor a majiteľ rádia SiTy Rastislav T. Lehotský.